MÖBLER / Bord / Lampbord 10335513
nr 1033 5513
Lampbord
diameter: 38 cm, höjd: 59 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:49:54
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr